מהן הדרכים המומלצות לבניית מערך לינקים לאתר שלכם?

מהן הדרכים המומלצות לבניית מערך קישורים לאתר שלכם?

כל מי שקצת נחשף לעולם קידום האתרים יודע שלצד כתיבת תכנים איכותיים אחד הדברים החשובים ביותר הוא יצירת מערך לינקים לאתר שלכם מאתרים איכותיים ורלוונטיים. מכיוון שבניית לינקים לאתר היא פעולה קריטית להצלחת האתר שלכם במאמר זה נמליץ על כמה טכניקות שיסייעו לכם לבצע זאת בצורה נכונה.

לינקים לאתר

 

כתיבת מאמרים מקצועיים ופירסומם בבלוג של האתר

שיווק האתר שלכם באמצעות מאמרים באתרים אסטרטגיים נחשב לאחת מהשיטות המוצלחות ביותר להשגת לינקים לאתר שלכם. שיטה זאת נפוצה מאוד אצל חלק ניכר מהחברות שלוקחות את הקידום ברצינות. שימו לב כי אתם לא מתפזרים ו"דוחפים" את עצמכם לכל אתר אלא עושים זאת אך ורק לאתרים רלוונטיים מהתחום שלכם.

למשל, אם האתר שלכם הוא מתחום האפייה, תנסו לפרסם את התכנים שלכם רק באתרים מתחום האוכל והאפייה שפונים לקהל היעד שלכם. שימו לב כי אתם "שותלים" בטקסט קישורים לחיצים, קישורים אלה נועדו להניע את הקוראים לפעולה ולרוב הם יופיעו בביטויים אסטרטגיים בצבע כחול ועם קו תחתון מתחת לביטוי.

בנוסף, כדי שתהליך בניית לינקים לאתר יצליח יש חשיבות גם לדירוג האתר במנועי החיפוש. לכן שימו לב כי אתם מפרסמים רק באתרים המופיעים בדירוגים גבוהים במנועי החיפוש.

הסרטון הבא מסביר על החשיבות של נושא בניית לינקים לצרכי קידום האתר:

לינקים לאתר מהרשתות החברתיות

אם תשכילו לנצל את הרשתות החברתיות בחוכמה, תוכלו להשתמש בהן כמקור מצוין לרישום לינקים לאתר שלכם. תוכלו לעשות זאת באמצעות ציון הלינק לאתר בתגובות לפוסטים רלוונטיים לאתר שלכם ותוכלו לעשות זאת פשוט באמצעות ציון הלינק לאתר בעמוד העסקי שלכם או בקמפיינים ממומנים.

הרשתות החברתיות המוכרות- פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם, יוטיוב והמקבילות להן מחזיקות בכמות עצומה של מבקרים ולכן מדורגות גבוהה מאוד בדירוג האתרים של גוגל. המשמעות של ציון הקישור לאתר היא שגוגל מזהה שאתרים חזקים קישרו אל האתר שלכם וכך הדירוג שלכם בתוצאות החיפוש יעלה.

לינקים לאתר שלך מאתרי חדשות

חשבתם פעם מהם האתרים הזוכים לכמות המבקרים הגדולה ביותר מבין כל האתרים בישראל? מסתבר שהאתרים החזקים ביותר בישראל הם אתרי החדשות והבידור המתעדכנים על בסיס קבוע. ברשימה זאת ניתן למנות אתרים כמו YNET, MAKO, WALLA וכד'.

אם תצליחו להכניס את התכנים שלכם ולזכות מערך לינקים לאתר שלכם תזכו בעלייה משמעותית בדירוג של גוגל וגידול טבעי של גולשים שיכנסו לאתר שלכם כתוצאה מקריאת הכתבות שאתם מפרסמים.

גם אם התכנים שלכם לא יופיעו ככתבות הראשונות עצם העובדה שיש באתרים כל כך הרבה גולשים תשפיע על הקידום והחשיפה של המותג שלכם. זכרו, כדי שאנשים יכנסו לכתבה שלכם באתר העמוס בכתבות איכותיות תהיו חייבים לוודא שהכותרת שלכם אטרקטיבית מספיק כדי לגרום לגולשים להיכנס לתוכן הכתבה עצמה. בנוסף, הקפידו להכניס לינקים לאתר שלכם במקומות אסטרטגיים בכתבה כדי לוודא שאתם מאפשרים לקוראים להמשיך לאתר שלכם בצורה ישירה במידה ותצליחו לעניין אותם.

צירוף לינקים לאתר בתגובות

אחת הדרכים להעלאת כמות הלינקים לאתר היא באמצעות כתיבת תגובות מקצועיות באתרים אסטרטגיים. אם תענו בצורה עניינית ומקצועית לשאלות שעולות ברשת ו"על הדרך" תצרפו לינק לאתר שלכם אז תצליחו בדרך ייחודית זו להגדיל את מערך הקישורים לאתר.

שימו לב כי אתם לא סתם "דוחפים" את הקישור לאתר שלכם בכל מקום אלא באמת מנסים לייצר ערך כפותרי בעיות במקומות שבהם אתם מצרפים את הקישורים.

 

לסיכום, הוצגו במאמר זה מספר דרכים יעילות לשדרוג מערך הלינקים לאתר שלכם. אם תתמידו בבניית המערך הדבר יעלה את דירוג ה-SEO שלכם בגוגל וכתוצאה מכך תופיעו במקומות גבוהים יותר ותקבלו יותר כניסות לאתר.

אם אתם מכירים עוד דרכים לשיפור מערך הקישורים שלכם נשמח לשמוע עליהן בתגובות למאמר או בטופס יצירת הקשר…

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתיבת תגובה

פוסטים אחרונים

דף הפייסבוק שלנו

למידע נוסף Rosh Digital

רוצה לדעת עוד על שיווק דיגיטלי?

כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול על שיווק דיגיטלי. דברו איתנו ונפרסם מאמרים נוספים על מה שמעניין אתכם.

מאמרים נוספים

סגירת תפריט