שירותי שיווק דיגיטלי

את כל המתחרים שלך כבר מוצאים באינטרנט, מתי ימצאו גם את העסק שלך?

אנחנו מציעים שירותי שיווק דיגיטלי לעסקים שרוצים לצמוח. 

ביחד נוכל להתאים עבורכם את השירותים הרלוונטיים ביותר עבור השגת המטרות העסקיות. 

אנו מתאימים את השירותים באופן אינדיבידואלי ללקוחותינו. אנו מציעים שירותי בניית אתרים, 

קידום אורגני בגוגל, קידום ממומן בגוגל, פרסום בפייסבוק ובשאר הרשתות החברתיות. 

לאחר פגישת היכרות ראשונה בינינו נוכל לבנות אסטרטגיית שיווק שתסייע לעסק שלכם לבלוט ביחס למתחרים

 ולהשיג את התוצאות הטובות ביותר.

בניית אתרים Rosh Digital

בניית אתרים

בניית אתרים הינה הפעולה הבסיסית והראשונית ביותר שעסקים שרוצים לשווק את עצמם באינטרנט צריכים לבצע. בין אם העסק שלך צריך בניית אתר חדש מאפס ובין אם מדובר בשדרוג של אתר קיים שאינך מרוצה ממנו, אנחנו נוכל לשדרג את הנוכחות האינטרנטית שלך באמצעות בניית אתר העומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של הענף.

אנחנו מציעים שדרוג ובניית אתרי אינטרנט הנבנים על פלטפורמת וורדפרס (הפלטפורמה המובילה בעולם בתחום בניית האתרים). בתהליך בניית האתר אנחנו מציעים התייחסות לאלמנטים רלוונטיים מעולמות העיצוב, קידום אתרים ושימוש בתוספים חדישים מתחום בניית האתרים.

Rosh Digital מתמחה ביצירת אתרים ייחודיים ואיכותיים במגוון תחומים רחב לפי צרכי העסקים שאנו פוגשים. אנחנו לא מציעים לך חבילה סטנדרטית שנציע לכל עסק שמגיע אלינו אלא מציעים הצעה רלוונטית לעסק שלך בהתאם לצרכים שיועלו בפנינו.

המטרה שלנו היא אחת- יצירת אתרי אינטרנט שאנשים זוכרים.

קידום אורגני (SEO (Search Engine Optimization

כיום מרבית הגולשים שיוצרים קשר עם עסקים עושים זאת באמצעות חיפוש עסקים בגוגל. החיפושים בגוגל הינם אינסופיים ומשלבים חיפושים אחר שירותים, מוצרים, המלצות, קורסים, מיקומי עסקים חופשות וכל סוגיה צרכנית שאפשר להעלות על הדעת. 

מכך ניתן להבין כי אם תצליחו למצב את העסק שלכם בעמוד הראשון בגוגל עבור הביטויים הרלוונטיים תוכלו לקבל פניות רבות מלקוחות פוטנציאליים.

קידום אורגני הינו ריצה למרחקים ארוכים, אם תרצו להשקיע ולמתג את העסק שלכם כעסק מוביל בתחומו כנראה שתמצאו את עצמכם מבצעים קידום אורגני בעצמכם או באמצעות חברה חיצונית.

seo- search engine optimization קידום אורגני
sem-search engine marketing

קידום ממומן בגוגל (SEM (Search Engine Marketing

תחום זה הינו תחום לא פחות חשוב מתחום הקידום האורגני. תחום זה הינו סופר רלוונטי לאלה מבינכם שלא רוצים לחכות ורוצים להתחיל לראות תוצאות מחר.

תחום זה כולל ניהול קמפיינים של מודעות ממומנות בגוגל אדוורדס, קמפיינים של מודעות ממומנות באדסנס או כל צורת פרסום ממומן בגוגל ובאתרי אינטרנט.

אם אתם רוצים להקצות את תקציבי השיווק לאפיק שכל פעולה בו ניתנת למדידה וניתן להשתפר בו ולבצע אופטימיזציה לקמפיינים על בסיס קבוע- קידום ממומן זה השירות שאתם צריכים.

ניהול רשתות חברתיות

כיום יותר מאי פעם אנחנו מבצעים החלטות קנייה בהתאם לעצות והמלצות של חברינו מהרשתות החברתיות. 

אנחנו מציעים הגברת נוכחות ומיתוג העסק באמצעות שיווק ברשתות החברתיות המובילות – פייסבוק, יוטיוב, אינסטגרם, לינקדין וכד'. 

אנחנו מציעים כתיבת תכנים שיווקיים, עיצובים ייחודיים למודעות וניהול קמפיינים ממומנים כחלק מהתהליך של ניהול רשתות חברתיות. השילוב של השקעה בעיצוב, בתכנים וקישורן של כל הרשתות החברתיות לאתר האינטרנט של העסק יובילו להגברה משמעותית של של החשיפה למותג וכמות המבקרים באתר. 

Rosh Digital שיווק לעסקים ברשתות חברתיות
Rosh Digital כתיבת תכנים

כתיבת תכנים

"תוכן הוא המלך" זוהי הגישה הרווחת בתחום השיווק באינטרנט. עסקים שיצליחו לייצר תכנים איכותיים באתרים וברשתות החברתיות יבלטו לעומת מקביליהם שלא מצליחים לייצר תכנים מספיק מעניינים ומקוריים.

לא משנה כמה האתר שלך יפה, ללא תכנים איכותיים אין סיכוי שהמבקרים בו ירצו להישאר בו זמן רב.

אנחנו מתמחים יצירת תכנים איכותיים לצרכים שונים בתחום השיווק באינטרנט. שירותי התכנים שלנו מתחילים משלב מחקר מילות המפתח, בניית אסטרטגיית התוכן, כתיבת מאמרים, כתיבת פוסטים, תכנים לאימיילים, כתיבת תכנים למודעות ברשתות החברתיות ועוד.    

רוצה לדעת מה אנחנו מציעים?

בניית דפי נחיתה

אנחנו מציעים בנייה של דפי נחיתה מעוצבים בהתאם לצרכי הקמפיין הספציפי של העסק שלך. דפי הנחיתה שאנחנו בונים מותאמים לגלישה ממכשירים ניידים ומטאבלטים. 

דפי נחיתה שמבוצעים בצורה נכונה ומקצועית יסייעו לך להגדיל את המודעות למותג ויחדדו את המסר השיווקי של הקמפיין. דפי נחיתה איכותיים יגדילו את כמות הלידים שיגיעו אליכם ויסייעו לכם להשיג את שאת המטרות שלשמן הוקם הקמפיין.

בניית דפי נחיתה Rosh Digital
בניית אסטרטגיית שיווק Rosh Digital

בניית אסטרטגיה שיווקית

ההוצאה לפועל של מהלכי השיווק באינטרנט היא החלק הקל, החלק הקשה לעומת זאת הוא תהליך בניית האסטרטגיה השיווקית של העסק. 

כידוע, כיום הטכנולוגיה ואמצעי השיווק העומדים לרשותנו הינם אינסופיים ומשתנים בקצב מסחרר. השאלה שאנו צריכים לשאול את עצמנו היא איך אנחנו בונים אסטרטגיית שיווק נכונה המשתמשת בכל הכלים הרלוונטיים ומשיגה מקסימום תוצאות תוך השקעת מינימום תקציבים.

בניית אסטרטגיית שיווק נכונה תסייע לעסק שלך להגיע לקהל היעד בזמן הנכון עם המסר הנכון.

מיתוג לעסק

לא יעזור כמה שננסה לשווק את העסק בכל פלטפורמה אפשרית ובכל כלי אפשרי אם לא יהיה לנו מיתוג אף אחד לא יזכור אותנו. 

אנחנו מאמינים שלכל עסק יש סיפור מיוחד, לכל עסק יש את היכולת ליצור בידול ביחס למתחרים אם רק ידע להדגיש את הדברים הנכונים. 

אם מדגישים את המסרים הנכונים, משתמשים באמצעים גרפיים הנכונים, פתאום שמים לב שמתפתח מותג בעל מאפיינים מסוימים שייחודיים אך ורק לו. 

בתהליך המיתוג אנו מנסים להתייחס בכל רגע נתון לישן- מה השורשים של העסק? מאיפה ולמה הוא צמח? ולחדש- לאן אנחנו רוצים לקחת את המותג? ואיך נוכל למשוך אלינו את הצרכנים הנכונים באמצעות המיתוג החדש.

Rosh digital מיתוג לעסק