שיווק דיגיטלי לעמותות

נשמח לסייע לכם לקדם את העמותה באינטרנט

שירותי שיווק דיגיטלי לעמותות

מהם ערוצי השיווק הדיגיטלי המומלצים לקדם את העמותה?

בניית אתרים לעמותות

אתר אינטרנט לעמותות

אתר אינטרנט הוא הפנים של העמותה שלכם. עליו לכלול מידע על העמותה, על הפעילות, המטרות והחזון שלה. מומלץ לשתף באתר עדכונים וסיפורים של מתנדבים ואנשים שנעזרו בעמותה, ולכלול קריאות לפעולה כמו הרשמה לניוזלטר, הצטרפות כעוקבים ברשתות החברתיות, הצטרפות כמתנדבים לעמותה ומתן תרומה. כדי להעניק חווית משתמש טובה, האתר צריך להיות מסודר עם ניווט קל, פשוט ונוח. חשוב מאוד שהוא יהיה בעל עיצוב רספונסיבי – כלומר שתצוגת המסך שלו תהיה מותאמת לגדלי מסכים שונים – למובייל, למחשב הנייח, למחשב הנייד וללפטופ. 

קידום אתרים לעמותות

קידום אתרים לעמותות

אחרי שהקמתם אתר אינטרנט חדש לעמותה או שדרגתם את העיצוב של האתר הישן, חשוב מאוד לקדם אותו. יש לכם שתי אפשרויות קידום עיקריות במנוע החיפוש של גוגל: קידום ממומן וקידום אורגני. קידום ממומן הוא פרסום של מודעות בתשלום בעוד שקידום אורגני מתבסס על שלל פעולות המכונות אופטימיזציה למנועי חיפוש, כמו הטמעת מילות מפתח או השגת קישורים חיצוניים. ההמלצה שלנו היא לשלב את שתי אפשרויות הקידום האלו על מנת להגדיל את תנועת הגולשים לאתר שלכם וכך להשיג את המטרות של העמותה.

שיווק דיגיטלי לעמותות

רשתות חברתיות

רשתות חברתיות כמו פייסבוק, טוויטר ואינסטגרם, הם כלי נהדר עבור עמותות וארגוני צדקה. ניתן לפרסם פוסטים בעמוד העמותה ברשת החברתית המספרים על העמותה והפעילות שלה ולעודד את העוקבים והגולשים לתרום ו/או להתנדב. כדי להגדיל את החשיפה של הפוסטים, כדאי להשקיע בקידום ממומן ברשתות החברתיות המותאם לקהל היעד שלכם. מדובר על פרסום מודעות בתשלום שיופיעו בפיד של הגולשים, אותם ניתן לשתף בקלות רבה. חשוב מאוד למקד את הפוסטים סביב קהל היעד שלכם על מנת להגיע לאנשים הרלוונטים עבורכם.

שיווק דיגיטלי לעמותות

שיווק בדואר אלקטרוני

בין אם אתם מעוניינים לעדכן את המתנדבים והתומכים בהתפתחויות אחרונות בעמותה, ובין אם אתם מעוניינים לפתוח בקמפיין גיוס תרומות, אין ספק ששיווק באימייל זו דרך מצוינת להגשים את המטרות שלכם. חשוב מאוד שהניוזלטר שאתם שולחים יהיה מרגש ומרתק, שיכיל תמונות אותנטיות של פעילות העמותה וקריאה לפעולה המזמינה את הגולשים להתנדב או לתרום עבור העמותה. בנוסף לכך, ניתן להשתמש בדואר אלקטרוני כדרך להביע תודה בפני התומכים, המתנדבים והתורמים שלכם. הכרת התודה תגרום להם להרגיש טוב ותעודד אותם להמשיך ולתמוך בפעילות העמותה. חשוב להשאיר את מנויי הניוזלטר שלכם מעודכנים, אבל לא להעמיס במיילים. 

כתיבת תכנים לעמותות

כתיבת תכנים

מאמרים מאפשרים לכם לספר את הסיפור של העמותה ולהדגיש את החשיבות שלה. תוכלו למשל לשתף בסיפורים של מתנדבים, של אנשים שהעמותה סייעה להם או של אנשים שזקוקים לתרומה. בנוסף לכך, ניתן לספק מאמרים מקצועיים הנותנים טיפים בתחום שבו פועלת העמותה. המאמרים האלו יכולים להופיע באתר הבית שלכם, בבלוג או באתרים אחרים.חשוב מאוד לוודא שהתוכן כתוב היטב, שאין שגיאות כתיב ודקדוק, ושהמאמרים מענייניים וכוללים תמונות או סרטוני וידאו. כמו כן, גם בתחום ה-SEO  לתוכן יש חשיבות עצומה ועמותות שירצו לקדם את עצמן באופן אורגני בגוגל יהיו חייבות לעשות שימוש בתוכן איכותי.

שיווק דיגיטלי לעמותות

דפי תרומה

דפי תרומה הם דפים שמטרתם לעודד אנשים להשאיר תרומה עבור העמותה שלכם. דפים אלו צריכים להיות תמציתיים וברורים, משום שלאנשים אין זמן וסבלנות לקרוא טקסטים ארוכים ומייגעים. בדף התרומה יש לציין את המטרה שלשמה אתם מגייסים כספים, ולשלב תמונות וסרטונים. חשוב מאוד להעביר בדף מסר שכל תרומה היא חשובה, ולתת לאנשים אפשרות לתרום גם סכומים קטנים. יש לוודא שעמוד התרומה מאובטח היטב ושניתן לתרום בכל סוגי כרטיסי האשראי. בנוסף, אל תשכחו לתת אפשרות לשתף את העמוד באמצעות הרשתות החברתיות, האימייל והוואטסאפ. 

שיווק דיגיטלי לעמותות

אנחנו נעזור לכם לבנות תכנית שיווק דיגיטלי לקידום העמותה. באמצעות יישום התכנית תוכלו להגדיל את היקפי התרומות לעמותה, למשוך מתנדבים שמעוניינים לתרום מזמנם וחשוב מכל- לתרום להגשמת המטרה שלשמה הוקמה העמותה.

Google Grants

דרך מעולה לקדם את העמותה שלכם בקצב מסחרר באמצעות פרסום בגוגל היא בקשה למענק של גוגל לעמותות. גוגל מבצעים בדיקת זכאות ובמידה ותעמדו בקריטריונים תוכלו לזכות במענק פרסום של 10,000$ בכל חודש. זוהי דרך נהדרת להגדיל את החשיפה בצורה משמעותית ולשווק את העמותה בצורה אגרסיבית מבלי להוציא על כך את כספי התורמים.

זמן שווה כסף

ככל שתתחילו לפרסם את העמותה מהר יותר כך תוכלו להשיג יותר תרומות בזמן קצר יותר. עמותות שמשכילות לעשות שימוש בכלים דיגיטליים מצליחות להגיע ליותר מתנדבים שיכולים לחסוך להם משאבים רבים ביחס לעמותות שנאלצות לשלם לספקים חיצוניים על כל פעולה שהן רוצות לבצע לקידום העמותה.

שיווק דיגיטלי לעמותות

פרסום מקומי לעמותה

יש חשיבות אדירה ליכולת לפרסם באיזור הגיאוגרפי שבו מתרכזת פעילות העמותה. כדי למשוך מתנדבים רלוונטיים לעמותה לא תמיד יהיה צורך לפרסם בטלוויזיה או בעיתונות הכתובה. פרסום דיגיטלי ממוקד יסייע לכם להגיע לקהל הנכון תוך יכולת לבצע בקרה מתמדת ולא לחרוג מתקציבים שהגדרתם.  

חלק מהעמותות להן עזרנו באמצעות שיווק באינטרנט