כתיבת תכנים

זה כל כך מבאס שהאתר שלכם כבר מוכן, הגרפיקה מושלמת, כל החבר'ה שלכם מתפעלים מהאתר החדש שלכם, אבל… 

יש רק בעיה אחת חוץ מזה שהאתר נראה מעולה אין בו שום דבר מעניין.

 אז איך פותרים את הבעיה הזאת? 

כתיבת תכנים מעניינים באתר.

איך תוכלו להפוך את אתר האינטרנט שלכם למעניין ואטרקטיבי?

לעשות סרטוני וידאו ואנימציה יפהפיים ומעניינים אפשרי אבל… עולה מלא כסף. לצאת ליום צילומים עם צלמת מקצועית כדי להעלות מלא תמונות מדהימות לאתר אפשרי, אבל… יעלה מלא כסף וזמן. שני הפתרונות הנ"ל הם בהחלט פתרונות מומלצים ונהדרים לעסקים שידם משגת ויש להם את הזמן והיכולת ליישם פתרונות אלה על בסיס קבוע.

אבל היי, יש גם פתרון אחר, והוא לא פחות טוב (ובעיני גוגל אולי אפילו יותר טוב) הפתרון הזה נקרא כתיבת תכנים. כתיבת תכנים היא פעולה פשוטה (עבורנו לפחות) זמינה ויכולה להתבצע על בסיס קבוע ללא צורך בהפקה מיוחדת ועלויות מטורפות.

כתיבת תוכן מקורי

למה כתיבת תכנים לאתר היא פעולה כל כך חשובה?

אין מה לעשות, כדי שהגולשים באתר שלכם לא יברחו ממנו אתם חייבים למלא את האתר בתכנים רלוונטיים מקוריים ומעניינים. אנחנו לרגע לא טוענים שכתיבת תכנים אפקטיביים באתר האינטרנט היא משימה מהירה ובין לילה האתר הריק שלכם יהיה מפוצץ בתכנים אבל אם תתמידו לאורך זמן, האתר הרזה שלכם יוכל לאט לאט להפוך לאתר עשיר ומעניין.

צרו קשר לקבלת הצעת מחיר

אז איך ניגשים למלאכת כתיבת התכנים?

דבר ראשון מבררים במתכנן מילות המפתח של גוגל איזה מילות מפתח מעניינות את קהל היעד שלכם. אחרי שהבנו מה מעניין אותם אנחנו יכולים להתחיל לעשות חיפושים בגוגל כדי לראות מה בתכל'ס אנשים כותבים על מילות המפתח הרלוונטיות.

אם אנחנו רוצים להשיג תוצאות יותר טובות עבור מילות החיפוש שמופיעות במאמרים הקיימים כל מה שנשאר לנו זה לכתוב לאתר שלנו תכנים יותר טובים. לסיום, לאחר שכתבנו תכנים יותר איכותיים ויותר מעניינים מהתכנים הקיימים נשאר לנו לבצע אופטימיזציה בסיסית שתתאים את האתר לדרישות של גוגל.

יתרונות של תוכן מקורי באתרים

האופטימיזציה שנבצע תכלול כתיבת כותרות למאמר, תקציר המאמר ועוד אלמנטים נוספים המוכרים לעוסקים בתחום קידום האתרים. אם נבצע את כל השלבים הללו בצורה מקצועית נכונה ועקבית אין סיבה שלא נצליח להשיג תוצאות עדיפות שימקמו אותנו במיקומים גבוהים יותר בגוגל עבור מילות המפתח הרלוונטיות.

על מה עוד כתיבת תכנים תשפיע בנוכחות שלכם באינטרנט?

זכרו- לאתר שלכם יהיה קשה להתרומם בלי דפים עשירים ומלאים בתכנים, הבלוג שלכם לא יהיה אטרקטיבי אם הוא יעודכן פעם בחצי שנה עם מאמרים של שתי פסקאות. הפוסטים שאתם מפרסמים בפייסבוק לא ישיגו את האפקט הרצוי אם לא ינוסחו בצורה הנכונה. קמפיין האימיילים שלכם לא יזכה להצלחה אם לא תכתבו את המיילים בדרך מסוימת שעובדת וגורמת לקוראים לרצות להיות בקשר אתכם.

אנחנו יודעים איך ליצור תכנים מעניינים שיסייעו לכם להביא תנועה נוספת לאתר מגוגל ומשאר הפלטפורמות.

 תכנים איכותיים ישפיעו בצורה חד משמעית על סיכויכם להשפיע ולמכור לגולשים שמגיעים לאתר האינטרנט שלכם.